Osiągnięcia dzieci

Rok szkolny 2016/2017

 

1. Grupa Biedronek i Stokrotek - I miejsce w konkursie na najlepiej pracujące koło LOP w powiecie. 

 

2. Nadia Rutkiewicz - I główne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Przyroda wokół nas" - 20.04.2017r.

3. Grupa Pszczółek - I miejsce w turnieju "Zostań Mistrzem"- Szczecinek 08.06.2017 r.

4. Grupa Niezapominajek - Puchar za udział w Międzyprzedszkolnych Zawodach "Witamy lato na sportowo" - Biesiekierz, 13.06.2017 r.

 

 

Rok szkolny 2015/2016

1.Martyna Szymańska - I  miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom" - Bobolice 30.11.2015

2. Julia Jarzyńska - II miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom" - Bobolice 30.11.2015r

3. Sandra Kostewicz - III miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

4. Maja Szczęśniak - III miejsce w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt ,,Ekosystem gór w oczach dziecka" - Szczecin 10.03.2016r

5. Drużyna "Pszczółek" - IV miejsce w Regionalnym Turnieju Sportowym "Zostań Mistrzem" - Szczecinek 07.06.2016 r.

6. Koła LOP - II i III miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Gatunki zagrożone w moim otoczeniu" - Koszalin 17.06.2016 r.

 

 Rok szkolny 2014/2015

1. Natalia Niwińska - I miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

 

2. Milena Wiśniewska - II miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

3. Blanka Karpińska i Zuzia Bartnikowska - wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

4. Hania Jesionowska - wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim ph. ,,Natalki" (Koszalin 14.05.2015)

5. Zuzia Czarnecka - III miejsce w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej ,,Jak życ bezpiecznie" ( Rosnowo, 21.05.2015r)

6. Milena Wiśniewska - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. ,,Europa naszym wspólnym domem"  - Koszalin, 22.05.2015r

7. Natalka Niwińska - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. ,,Europa naszym wspólnym domem"  - Koszalin, 22.05.2015r

 

 

 

Rok szkolny 2013/2014

1. Sandra Piotrowska - II miejsce w gminnym konkursie ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. N. Żwirbla)

2.  Grupa III - I miejsce w gminnym konkursie ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. K. Figura)

3. Olek Pachołek - I miejsce na szczeblu Gminy w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph ,,Zapobiegajmy Pożarom"

4. Dominik Zając - II miejsce na szczeblu Gminy w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph ,,Zapobiegajmy Pożarom"

5. Zosia Kreczetowska - III miejsce na szczeblu Gminy w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph ,,Zapobiegajmy Pożarom"

6. Emilka Krowicka i Tomek Czarnota - wyróżnienia na szczeblu Gminy w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph ,,Zapobiegajmy Pożarom"

 7. Zuzia Ptak - wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli ,,Płacz drzewa"

8. Claudia Katholm - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym th.,,Europa naszym wspólnym domem"

9. Oliwia Świerczyńska - I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym th.,,Europa naszym wspólnym domem"

10. Hania Jesionowska - I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim pt. ,,Małgosie" i udział w powiatowym przeglądzie recytatorskim.

11. Grupa teatralna prowadzona przez I. Staszczak i N. Żwirbla - Krukowską - udział w przeglądzie teatrzyków przedszkolnych z przedstawieniem pt. ,,Czerwony Kapturek".25.04.2014r

12. Ania Skiba I  miejsce w gminnym konkursie plastycznym ph. ,,Bezpieczny Przedszkolak".

13. Milena Mularczyk II  miejsce w gminnym konkursie plastycznym ph. ,,Bezpieczny Przedszkolak".

14. Michał Malinowski III  miejsce w gminnym konkursie plastycznym ph. ,,Bezpieczny Przedszkolak".

15. Ola Kasprzycka - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym ph. ,,Bezpieczny Przedszkolak"

16. Drużyna Pszczółek - III miejsce w rejonowym  turnieju sportowym ,,Zostań Mistrzem" - Szczecinek 4.06.2014r

 

Rok szkolny 2012/2013

1. Grupa V - I miejsce w gminnym konkursie ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. N. Żwirbla)

2. Karolina Brzostek - Ii miejsce w gminnym konkursie ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. K. Piotrowska)

3. Grupa IV - wyróżnienie w gminnym konkursie ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. I. Staszczak)

4. Zuzanna Jankowska - I miejsce na szczeblu gminy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegajmy pożarom" (op. A. Karolik)

5. Maksymilian Rewkowski - II miejsce na szczeblu gminy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegajmy pożarom" (op. I. Staszczak)

6. Kinga Orzeł - III miejsce na szczeblu gminy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegajmy pożarom" (op. A. Karolik)

7. Certyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka za realizację akcji ,,Przedszkolak Pełen Życia"

8. ,,Mamo, Tato, wolę wodę! - zakwalifikowanie się Przedszkola do II etapu programu

9. Certyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka za udział w III edycji piramidy żywienia przedszkolaka ph. ,,Jemy sezonowe warzywa i owoce"

10. II miejsce w Powiatowym Turnieju Przedszkolaków o puchar Starosty Koszalińskiego - Bobolice, kwiecień 2013

11. Udział grupy wokalno - tanecznej w uroczystościach gminnych:

- ,,Święto Niepodległości"

- ,,Kiermasz Uliczny"

- ,,Świąteczno - Noworoczne Spotkanie"

12. Hania Rachta, Michaś i Maksiu Rewkowscy - udział w powiatowym konkursie piosenki ,,Jak życ bezpiecznie" - Rosnowo kwiecień 2013

13. Udział w turniejach sportowych:

- ,,Festiwal Piłkarski" - wrzesień 2012

- ,,Z podwórka na stadion" - o puchar Tymbarku - 15.05.2013r

 

 

Rok szkolny 2011/2012

1. I miejsce w Powiatowym konkursie  na inscenizację pt. ,,Nie pal przy mnie, proszę". Grupa teatralna w składzie: Mikołaj Arczyński, Maja Kustrzycka, Weronika Reinert, Oliwia Sempołowicz, Zosia Skieresz, Patryk Szociński - 17.11.2011r (opiekun. N. Żwirbla)

2. Zuzia Świtała - udział w XIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pn. ,,Mikrofon dla Przedszkolaka" - 1.12.2011r (opiekun I. Staszczak

2. Hanna Grabarz - I miejsce na szczeblu gminy w konkursie plastycznym ,,Zapobiegamy pożarom" (op. N. Żwirbla)

3. Wiktoria Małyszek - II miejsce na szczeblu gminy w konkursie plastycznym ,,Zapobiegamy pożarom" (op. I. Staszczak)

4. Karol Zaleski - III miejsce na szczeblu gminy w konkursie plastycznym ,,Zapobiegamy pożarom" (op. K. Figura);

5. Grupa p. Krystyny Figury - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram"

6. Filip Arendarczyk i Marek Łobacz - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram" (op. I. Staszczak);

7. Kacper Szefer - I miejsce w eliminacjach miejsko - gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. K. Figura);

8. Ola Wuttka - I I miejsce w eliminacjach miejsko - gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. K. Figura);

9. Karol Zawadzki - III miejsce w eliminacjach miejsko - gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. A. Karolik);

10. Kinga Orzeł - wyróżnienie w eliminacjach miejsko - gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. A. Karolik);

11. Zuzia Madejska - wyróżnienie  w eliminacjach miejsko - gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. K. Figura);

12. Karol Zawadzki - III na szczeblu powiatu w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem ,,20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą - tak nas malują" - (op. A. Karolik);

13. Drużyna (6 chłopców i 6 dziewczynek) - I miejsce w Powiatowym Turnieju Przedszkolaka ,,Zostań Mistrzem" o Puchar Starosty Koszalińskiego - Bobolice 18.04.2012r

14. Maja Kustrzycka - udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. ,,Czysta Planeta - Ziemia" - Koszalin, kwiecień 2012 (op. N. Żwirbla)

15. Marcin Gołombniak - I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Europa naszym wspólnym domem" pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Koszalina. Koszalin, maj 2012r (op. K. Figura).

16. Karol Zaleski - II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Europa naszym wspólnym domem" pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Koszalina. Koszalin, maj 2012r (op. K. Figura).

17. Kacper Szefer - III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Europa naszym wspólnym domem" pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Koszalina. Koszalin, maj 2012r (op. K. Figura).

 18. Marika Stasik - wyróżnienie w  Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim  ,,Joasie" zorganizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną.

19. Dominik Grochulski - I miejsce w biegu na 130 m w finałowym Turnieju ,,Zostań Mistrzem" - Szczecinek 5.06.2012r

20. Hania Grabarz - IV miejsce w biegu na 130 m w finałowym Turnieju ,,Zostań Mistrzem" - Szczecinek 5.06.2012r

 

Rok szkolny 2010/2011

1. Maja Kustrzycka - III miejsce w konkursie plastycznym ,,EKO - PRZYJACIEL" zorganizowanym przez ROEE w Sianowie (listopad 2010)

2. Młosz Nowak, Natalka Zakrzewska, Patrycja Trusz, Ilona Łucka, Kasia Lipińska - I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym ,,Mamo, Tato Nie Pal Przy Mnie" - zorganizowanym przez Sanepid Koszalin (grudzień 2010r)(op. K. Figura)

3. Julia Szpak - udział w XII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pn. ,,Mikrofon dla Przedszkolaka" - Koszalin 11.12.2010r (op. I. Siedlecka - Choruży)

4. Wyróżnienie dla grupy p. Krystyny Figury w konkursie plastycznym Młodzi Twórcy - Bożonarodzeniowy Kram.

5. Patrycja Trusz, Lorena Kreczetowska, Maja Tatarczuk - zakwalifikowanie przez gminną komisję  do oceny prac na szczeblu powiatowym w konkursie ,,Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" - 7.03.2011r

6. Ola Szczęśniak, Bartek Stanisławski, Marika Stasik, Martyna Katolik, Maja Kustrzycka, Maja Kozioł, Lorena Kreczetowska, Amelia Mielcarek, Oliwia Sempołowicz, Miłosz Nowak, Kuba Rumianek, Julia Szugalska, Asia Bihun - wyróżnienia w konkursie recytatorskim ,,Wiersze znane i lubiane" -11.03.2011r M-G Biblioteka Publiczna w Bobolicach

7. Lorena Kreczetowska - I miejsce na szczeblu powiatu w konkursie ,,Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" - Koszalin kwiecień 2011r (op. K. Figura)

8. Patrycja Trusz - II miejsce na szczeblu powiatu w konkursie ,,Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" - Koszalin kwiecień 2011r (op. K. Figura)

9. Ilona Łucka - I miejsce w ogólnopolskim  konkursie ,,Europa naszym wspólnym domem" w kategorii: Polska w zjednoczonej Europie - maj 2011 (op. K. Figura)

10. Wiktor Ułanowski - I I miejsce w ogólnopolskim  konkursie ,,Europa naszym wspólnym domem" w kategorii: Polska w zjednoczonej Europie - maj 2011 (op. K. Figura)

11. Miłosz Nowak - I I I miejsce w ogólnopolskim  konkursie ,,Europa naszym wspólnym domem" w kategorii: Polska w zjednoczonej Europie - maj 2011 (op. K. Figura)

12. Lorena Kreczetowska i Amelia Mielcarek - udział w powiatowym przeglądzie recytatorskim pn. ,,Agusie" - Koszalińska Biblioteka Publiczna - Koszalin - 11.05.2011r

13. I miejsce w Powiatowym Turnieju Przedszkolaka ,,Zostań Mistrzem" o Puchar Starosty Koszalińskiego - 18.05.2011r - Bobolice

Rok szkolny 2009/2010

1. Emanuela Turek i Filip Banaszek - 22.10.2009r zakwalifikowali się  biorąc udział w castingu zorganizowanym przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach do Ogólnopolskiej Kampanii Happy Hippo Talent Show Gwiazdą Pragnę Być.

2. Wiktoria Przybylska - nagroda w konkursie plastycznym ,,EKOLOGICZNE COŚ Z NICZEGO" zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Sianowie. Opiekun Aurelia Karolik. - grudzień 2009r.

3. Grzegorz Bryczek -III miejsce na szczeblu wojewódzkim w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. ,,Zapobiegajmy pożarom", zorganizowanym przez Zarząd Główny Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie. (20.01.2010r.)
Opiekun - K. Figura

4. Drużynowe I miejsce na Powiatowym Turnieju Przedszkolaka o Puchar Starosty Koszalińskiego (26.02.2010r)

5. Krzysztof Siwakowski - II miejsce na szczeblu powiatowym w XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PLastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" (23.03.2010).
(opiekun - K. Figura)

6.  Ania Matlak - III miejsce na szczeblu powiatowym w XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PLastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda". 23.03.2010.
(opiekun - K. Figura)

7. Sebastian Dodacki - II szczególne wyróżnienie Prezydenta Miasta Koszalina za udział w konkursie pt. ,,Środowisko wodne w mojej okolicy" - 8.04.2010r
(opiekun - K. Figura)

8. Angelika Paszkowska - udział w finale Powiatowego Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków ,,Dorotki" - 12.05.2010r.

9. VI miejsce w finałowych zawodach  programu ,,Zostań Mistrzem" zorganizowanych przez Stowarzyszenie Turystyczno Sportowe POMERANIA Szczecinek pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.  Na stadionie miejskim w Szczecinku w konkurencjach sportowych rywalizowało ze sobą 9 reprezentacji przedszkoli ze Szczecinka, Bobolic, Białego Boru, Okonka i Jastrowia. - 10.06.2010r

W biegach na 135m nasze przedszkolaki zajęły:
I miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2003 - Karol Tomczak
II miejsce w kategorii dziewczynek z rocznika 2004 - Julia Szpak
III miejsce w kategorii dziewczynek z rocznika 2003 - Karolina Miśko.


ROK SZKOLNY 2008/2009

1. Wyróżnienia w konkursie ,,Bożonarodzeniowy Kram- Młodzi Twórcy"
- Kaja Matuszewska, Vanessa Markowska, Agata Stasik - opiekun Krystyna Figura
- Ewa Piwczyńska, Anita Czerwik, Weronika Magdziarz, Wiktoria Dałmant, Hubert Klemczak, Konrad Klemczak - opiekun Aurelia Karolik
- Marysia Michalak, Paweł Halasz, Paweł Kowalczyk - opiekun Dorota Zielińska

2. Sandra Bielawska - I miejsce na szczeblu powiatowym w IX Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod hasłem: ,,Klęska - powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga" (op. K. Figura)

3. Wanessa Morawska - IV miejsce na szczeblu powiatowym w IX Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod hasłem: ,,Klęska - powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga" (op. K. Figura)

4. Weronika Wysocka - udział w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w Koszalinie - 4.04.2008r (op. I. Siedlecka)

5. II miejsce w Gminnym konkursie ,,Bezpieczny Przedszkolak" - drużyna

6. Ala Bednarz - nagroda w Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim dla Przedszkolaków ,,Chotomski" organizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną - 12.05.2009r (op. D. Zielińska)

7. Udział w Turnieju ,,Zostań Mistrzem" organizowanym przez STS POMERANIA Szczecinek pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego - 7 miejsce drużyna - op. D. Zielińska
Wyniki w biegach na 135 m:
- Kacper Pietnoczka - I miejsce w kategorii w chłopców z rocznika 2003
- Tomek Pilipionek - I miejsce w kategorii w chłopców z rocznika 2002
- Wanessa Morawska - I miejsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2002



ROK SZKOLNY 2007/2008

1. Klaudia Kosińska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe". (Nauczycielka - Irena Staszczak).

2. Weronika Mazurczak - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Region w którym mieszkam". (Nauczycielka - Krystyna Figura).

3. Marysia Michalak - udział w powiatowym przeglądzie pt. ,,Mini playback show". (Nauczycielka - Izabela Siedlecka).

4. Julia Rewkowska - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Bożonarodzeniowy Kram". Nauczycielka Aurelia Karolik


5. Daria Cieplak - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Bożonarodzeniowy Kram". Nauczycielka Irena Staszczak

6. Julia Olearczyk - III miejsce gminnym konkursie plastycznym ,,Bożonarodzeniowy Kram". Nauczycielka Irena Staszczak

7. Grupa p. Krystyny Figury - I miejsce w gminnym konkursie na palmę wielkanocną.

8. Grupa p. Ireny Staszczak - II miejsce w gminnym konkursie na palmę wielkanocną.

9. Grupa p. Izabeli Siedleckiej - wyróżnienie w gminnym konkursie na palmę wielkanocną.

10. II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla przedszkolaków - reprezentacja placówki z gr. p.I. Staszczak - 25.04.2008r.

11. Julia Olearczyk, Julia Rewkowska, Kasia Mironkiewicz - nagrody za udział w Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim ,,TUWIMKI". 6.05.2008r - Koszalińska Biblioteka Publiczna. Opiekun - A. Karolik

12. Marta Hojan - nagroda za udział w X Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pn. ,,Mikrofon dla Przedszkolaka". (Organizator - Przedszkole nr 14 w Koszalinie). Opiekun - I. Staszczak

13. Udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez STS POMERANIA Szczecinek ,,Zostań Mistrzem" Turniej Skrzatów. Bieg na 333m:
* Weronika Mazurczak - III miejsce (dziewczęta rocznik 2001)
* Martyna Kulig - VI miejsce (dziewczęta z rocznika 2001)
* Ola Trusiło - IV miejsce (dziewczęta z rocznika 2002)
* Marysia Michalak - V miejsce (dziewczęta z rocznika 2002)
* Patryk Pawik - III miejsce (chłopcy z rocznika 2002)
* Hubert Makowiecki - V miejsce (chłopcy z rocznika 2001)
Opiekun drużyny - I. Staszczak